Kimler Dijital İşletme Olabilir?

gomeed.com Dijital İşletme  Nedir?

Dijital işletme olmak için dilerseniz birey, dilerseniz kurumsal bir işletme olabilirsiniz.

gomeed.com, gayrimenkulden otomotive, sanayiden dış ticarete kadar birçok kategoride hizmet verip hızlı ve güvenilir bir altyapı ile binlerce aktif ilanı siz dijital işletme satıcılarına ulaştırır.

“Sat-Sattır” modeli ile dilerse ilan veren kendi ürün ve hizmetini satabilir,dilerse de yurt içi ve yurt dışına hizmet veren dijital işletmesi olan satıcılar ile ürün ve hizmetlerini çok daha hızlı satılabilmektedir.

Gomeed.com,

  • “İşim sadece üretim , ürettiğim ürünü kendi belirlediğim komisyon ile satış ekibi maliyetine girmeden sattırmak isterim” diyen üreticiler için,
  • “Portföyüm geniş her türlü ürün ve hizmeti satacak yeteneğim var, ama sermayem yok “diyen herkes için,
  • “Uzmanlık alanım belli bu alandan başka satış yapmam, fiziki işletme hacmimi arttırmak isterim “ diyen sektöründe profesyonelleşmiş bireyler için  birer dijital işletmedir.

gomeed.com sayesinde satış yapmak  artık çok kolay. Ücretsiz bir şekilde üye olduğunuz gomeed.com sayesinde, satmak veya almak istediğiniz ürünleri dijital işletmeler sayesinde kolayca satabilir veya alabilirsiniz. Hizmet veren binlerce dijital işletmeye ulaşarak hızlı ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Üstelik, alıcı ve satıcıların belirlemiş olduğu ödül komisyon ile daha satış işlemine başlamadan ne kazanacağınızı bilir, kazancı bol ürünler için diğer işletmeler ile yarışa girebilir, ilk satan olarak ödül komisyonu siz kazanabilirsiniz.gomeed.com ile alım satım artık çok kolay,kazançlı ve güvenilir.

 

Dijital işletme Satıcısı Olma Şartları Nelerdir?

Dünyanın hazır komisyonlu dijital satış platformu olan gomeed.com sayesinde siz de gelişen dünyada dijital satıcı olarak yerinizi alabilirsiniz. Dijital işletme satıcısı olmak için yapmanız gerekenler ise abonelik paketlerinden herhangi birini almaktır. Bu paketler sayesinde dileyen herkes gomeed.com ayrıcalığı ile hızlı ve kazançlı satış yapabilir.

Dijital işletmeler için bireysel başvurular ilçelere göre sınırlı sayıdadır fakat kurumsal başvurularda herhangi bir limit bulunmamaktadır. Abonelik oluşturduktan sonra veritabanımız üzerinden dilediğiniz kadar satış yapabilir ve birçok kişiye gomeed.com sayesinde ulaşabilirsiniz.

 

Dijital işletme Üyelik Tipleri Nelerdir?

2 tip üyelik mevcuttur. Bunlardan birisi bireysel abonelik diğeri de kurumsal aboneliktir. Dijital işletme olmak isteyen kişiler diledikleri üyelik seçeneklerinden birini seçerek Türkiye’de ve Dünya’da satış ağı oluşturabilir ve milyonlarca kişiye ulaşıp pazarda yerini alabilir.

Emlak ve Otomotiv kategorilerinde yetki belgesi ile üye olunabilirken, diğer tüm kategoriler için biz sınırlandırma yoktur. İster mevcut işinizde gelir modelinizi arttırmak için, isterseniz de yatırımsız kazanç için bu iki kategori dışında tüm ilanları dilediğinizce satıp, ödül komisyonu kazanabilirsiniz.

Dijital işletme ile sınırsız ve ücretsiz ilan verebilir, dilerseniz kendi ekibinizi oluşturarak iletişim ağlarınızı genişletebilirsiniz. Böylece siz de gomeed.com’un ayrıcalıklı dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

 

Dijital işletme Üyeliği Ücretli Midir?

gomeed.com’ a alıcı ve satıcılar ücretsiz üye olabilir fakat dijital işletme açarak tüm portföylere erişmek ve satmak isteyen kullanıcılar ücretli olarak üyelik oluşturur.

Bu üyelik sayesinde aracı ve satıcıları bir araya getirecek bilgilere erişebilme hakkına sahip olabilirsiniz. Birkaç dakikada dijital işletme açıp, Türkiye ve Dünya’daki dinamik pazarlara ulaşarak, satış ağınızı geliştirir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Ücretsiz ve Sınırsız talep oluşturmak, ilan vermek için gereken yalnızca bir GSM numarası ve mail adresidir.gomeed üyeliği bu kadar basit.

Binlerce portföye erişmek, alım satım yapmak için;

Bireysel Dijital işletme açmak  için gereken : TC kimlik numarası

Kurumsal Dijital işletme açmak  için gerekli olan bilgiler : Vergi Levhası ve İmza gösterir belgedir.