Satıcılar İçin Faydalarımız

gomeed.com Satıcılara Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

gomeed.com, satıcıların ilanlar yayınlayarak kolaylıkla satış yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Kişinin, satacağı ürünü alacak kişilere ulaştırması ve sürekli takibini yapması kimi zaman oldukça zor ve zahmetli olabilmektedir. gomeed.com sayesinde dijital işletmeler, alıcılara sizin yerinize ulaşacak ve tüm satış sürecini sizin için gerçekleştirecektir.

 

gomeed.com’da Kimler Satıcı Olabilir?

gomeed.com üzerinden ürün satmak isteyen herkes satıcı olabilir ve yapılması gereken tek şey üye olmaktır. Üye olduktan sonra dilediğiniz gibi sınırsızca ilan verebilirsiniz.

 

gomeed.com Üzerinden Toptan Satış Yapılabilir Mi?

gomeed.com üzerinden toptan satış yapmanız mümkündür. Örneğin, ürettiğiniz ürünlerin toptan satışını gomeed.com sayesinde birçok dijital işletme ile yapabilirsiniz. Bu sayede ürününüzü talep eden kişilere ilanlarınız ulaşabilir ve dijital işletmeler sayesinde kolaylıkla satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün ve hizmet yelpazesi oldukça geniş olan gomeed.com, siz üyelerimize oldukça güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Farklı satıcılara ya da tedarikçilere ulaşabileceğiniz ve toplu alım yapabileceğiniz gibi, ürünlerinizin toptan bir şekilde satışını da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hangi Sektörden Kişiler Satıcı Olabilir?

gomeed.com içerisinde tüm sektörlere satıcı olma imkanı sunulmaktadır. Tüm sektörler ürünlerini ilan vererek satışa çıkarabilir ve dijital işletmelerle satış sistemini kolaylıkla kullanma fırsatı yakalayabilir.

gomeed.com binlerce sektör ve milyonlarca kişiye satıcı olabilme fırsatı sunmaktadır. gomeed.com üzerinden satış yapabilecek sektörlere bazı örnekler aşağıda verilmiştir:

 • İnşaat Sektörü: Yeni konut projelerinizi yükleyerek hem yurt içi hem de yurt dışına satış yapabilirsiniz. Ayrıca konut projeleriniz ile ilgili satış yapılabileceği gibi elinizde kalan fazla ürünleri de ihtiyacı olan kişilere belirtilen bir fiyat üzerinden satabilirsiniz.
 • Taşıt Sektörü: Üyelerin, kişisel araçlarını satabileceği gibi, taşıt sektöründeki diğer firmalar da taşıtlarını kolaylıkla gomeed.com üzerinden satışa çıkarabilir. Galericiler, otomotiv üreticileri gibi sektörde yer alan birçok firma ya da kişi, araçlarını satışa koyabilir ve dijital işletmeler sayesinde satış işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir.
 • Sanayi Sektörü: gomeed.com sayesinde iç ve dış ticareti kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi satmak ve yeni pazar arayışına girmek çoğu zaman zorlu bir süreç olabilmektedir. Ancak gomeed.com sayesinde birçok dijital işletme ile çalışarak ürünlerinizi talep eden kişilere kolaylıkla satabilirsiniz.
 • Mobilyacılık Sektörü: Ürettiğiniz mobilyaları kolaylıkla satabilirsiniz. Böylelikle müşteri beklemek yerine talep oluşturan kişilere dijital işletmeler sayesinde ulaşarak ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğitim Sektörü: Günümüzde oldukça popüler olan ve gitgide ihtiyacı artan online eğitim alanı için de sizlere hizmet sunmaktayız. gomeed.com sayesinde, online eğitimleriniz ile ilan oluşturabilir ve hizmet verdiğiniz eğitim ile ilgili talep oluşturan kişilere ulaşabilirsiniz.
 • Gemicilik Sektörü: Gemicilik sektörü ile ilgili birçok alanda hizmetlerinizi sunabilir ya da satış yapabilirsiniz. Kolaylıkla açacağınız satış ya da talep ilanı ile istediğiniz hizmeti kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Tekne bakımı, kaptan kiralama gibi pek çok farklı hizmeti gomeed.com üzerinden elde edebilirsiniz.
 • Marinacılık Sektörü: gomeed.com marinalara özel hizmetler de sunmaktadır. Yat ve tekne sahiplerinin marinanızı kolaylıkla bulması için dijital işletmeler ile birlikte çalışabilirsiniz. Örneğin; kendilerine uygun bir marina arayan yat ya da tekne sahipleri kolaylıkla talep oluşturabilir ve dijital işletmeler de yat ve tekne sahiplerini kolaylıkla marina sahipleri ile buluşturabilir. gomeed.com sayesinde marinalarınızın doluluk oranı artabilir, böylece kazancınız da aynı oranda yükselebilir.
 • Tekstil Sektörü: Stoklarda kalmış ürünlerinizi, zarar etmek yerine elinizden çıkarabilir hatta kara geçebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi toptan satabilir veya Outlet mağazalara ulaşabilirsiniz. Tüm ticaret koşullarını kendiniz belirleyerek işinizi yurt içi veya yurt dışı satışları ile kolayca ve hızlıca büyütebilirsiniz.
 • Elektronik Sektörü: Günümüzde teknolojik aletlerin vazgeçilmez bir yeri olduğu aşikar. Bu nedenle elektronik parçalarla ilgili birçok talep bulunmaktadır. Siz de gomeed.com sayesinde elektronik ürünlerinizi ya da parçalarınızı kolaylıkla satabilirsiniz.
 • Sağlık Sektörü: Sağlık sektörüne ürün tedariği yapıyorsanız ya da sağlık sektörü ile ilgili herhangi bir hizmet talebiniz varsa gomeed.com sayesinde kolayca satış yapabilir ya da hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olup satış ya da talep için bir ilan oluşturmaktır. Daha sonrasında ilanınız dijital işletmelerin paneline düşecek ve dijital işletmeler, ürünlerinizi sizin için satacaktır.
 • Tarım Sektörü: Bitkisel ya da hayvansal ürün üretiyor ve bunları satmak istiyorsanız, gomeed.com tam size göre bir hizmet sunmaktadır. Üretmiş olduğunuz bitkisel veya hayvansal ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz. Vermiş olduğunuz emeğin farkında olan gomeed.com, ürünlerinizi en doğru ve en kaliteli şekilde satabilmeniz için sizleri dijital işletmeler ile buluşturuyor. Böylece, pazar ve müşteri arayışına girmeden yalnızca ilan vererek dijital işletmeler tarafından aracılık hizmeti alıp ürünlerinizi kolaylıkla satabilir ve karınızı artırabilirsiniz.

 

Bahsedilen sektörler gibi birçok sektöre daha kolaylıkla adaptasyon sağlayabilen gomeed.com, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır. Tüm bunlara ek olarak; kimya ve cam sektörü gibi aklınıza gelebilecek tüm sektörlere uygun ilanlar verilebilmektedir. Farklı sektörlere ait satıcı veya alıcı da olsanız kolaylıkla üye olarak ücretsiz bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir platform olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Talep ve ihtiyaçlarınızın farkında olarak sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Böylece, hangi sektörden olursanız olun ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satabilir ya da talep ettiğiniz alanlarda ürün ve hizmet satın alabilirsiniz. 

 

Eklenen İlanların Süresi Ne Kadardır?

Eklenen ilanların süresi 30 gündür. “İlan ver” butonuna bastıktan ve tüm bilgileri doldurduktan sonra ilanınız onay sürecine girer. Onaylanan ilanlarınız gomeed.com bünyesinde 30 gün boyunca yayınlanmaktadır.

 

Eklenen İlanlara Ücret ve Komisyon Alınır Mı?

Eklenen ilanlar ile ilgili herhangi bir ücret ya da komisyon talep edilmemektedir. Yalnızca ilan eklerken dijital işletmelere hizmetleri karşılığında bir ödül miktarı belirlemeniz gerekmektedir.

 

Bireysel Satıcılar gomeed.com’da İlan Verebilir Mi?

Evet, bireysel satıcılar da gomeed.com’da ilan verebilmektedirler. Evini, arabasını, eşyasını ya da herhangi bir ürününü satmak isteyen bireysel satıcılar da gomeed.com’a kolaylıkla üye olarak satış yapabilmektedir. Hizmet bedeli niteliğinde belirtilen meed (ödül) miktarı sayesinde de birçok dijital işletme ile çalışabilir ve satışa çıkarmış olduğunuz ürünleri kolay ve güvenilir bir şekilde satabilirsiniz.

 

Yayınlanan İlanları Kim Kaldırabilir?

Yayınlanan ilanı yalnızca ilanı paylaşan kişi kaldırabilir. Örneğin; bir satıcının oluşturduğu satış ilanını satıcı; bir alıcının oluşturduğu talep ilanını da yalnızca alıcı kaldırabilmektedir.